Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Навчальні аудиторії та лабораторії

Навчальний та науково-дослідний процес підготовки студентів здійснюється з використанням навчально-лабораторних площ університету, що включені до розкладу занять.

За кафедрою екології та технологій захисту навколишнього середовища закріплені приміщення загальною площею 528 кв. м, що розташовані на 7 поверсі навчального корпусу № 10. Чотири навчальні аудиторії для проведення лекцій та практичних занять, загальна площа яких складає 314 кв. м. (59% від загальної площі, що займає кафедра). У навчальному процесі для проведення лабораторних робіт також використовується 74 кв. м. (10/706 та 10/709).

Наявність аудиторних та лабораторних приміщень для занять студентів:

Приміщення кафедри та учбово-лабораторної бази відповідають санітарно-технічним нормам, створені відповідні умови для їх успішного функціонування. Лабораторії кафедри та лекційні аудиторії естетично оформлені за допомогою фітодизайну та мають відповідний рівень освітленості, що сприяє якісному проведенню занять.

Постійно проводиться робота з оновлення лабораторного обладнання та ремонту лабораторій.

Кафедрою екології та технологій захисту навколишнього середовища в рамках виконання чотирирічного освітнього проекту «Біотехнології в гірництві – інтеграція нових технологій в освітню практику», що реалізувався в НТУ «Дніпровська політехніка» спільно з Технічним університетом «Фрайберзька гірнича академія» (за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD), в звітному році для лабораторії «Екотехнологій» отримано сучасне обладнання: рН-метр/кондуктометр/солемір/оксиметр лабораторний МР551, лабораторна вентиляційна шафа, ваги АS220.R2, центрифуга СМ-6М, розсів РЛУ-3, аквадистилятор, холодильник, мультимедійний проектор тощо.

В рамках реалізації проекту «ЕкоМайнінг» отримано професійний вологозахисний ОВП-метр MILWAUKEE ORP57, комбінований солемір і кондуктометр, солемір (ТДС-метр) MILWAUKEE CD610, вологозахисний кондуктометр ЕС 3030, кондуктометр EZODO 6022, портативний солемір MILWAUKEE MW401, професійний аналізатор ґрунту 4 в 1 AMTAST AMT-300, вимірювач лужності та родючості ґрунту 2 в 1 ETP-307, рефрактометр RHBS-10 BRIX, рефрактометр RHS-10 ATCHT211, ваги KERN EMB 6000-1, цифрову камеру для мікроскопу 5,0 Mpix та ін.

В рамках укладених угод про співробітництво з ДТЕК Придніпровська ТЕС, ДП НВО «Павлоградський хімічний завод», КП «Центр екологічного моніторингу», Департаментом парків та рекреації Дніпровської міської ради, Громадським об’єднанням «Екологічний патруль», Департаментом екологічної політики Дніпровської міської ради студенти та співробітники мають можливість використовувати сучасне лабораторне обладнання та інноваційні природоохоронні технології в навчальному процесі та наукових дослідженнях.

Для забезпечення безпеки праці в навчальних лабораторіях на кафедрі розроблено і затверджено відповідні інструкції з безпеки при роботі з електроприладами, при виконанні лабораторних робіт тощо.

Завідуючим лабораторії кафедри екології та ТЗНС є Федотов В.В., старшим лаборантом навчальної лабораторії працює Ґрунтова В.Ю.


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2023 Інформація про сайт