Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Новини кафедри

Введення в спеціальність - від головного еколога ДП НВО «Павлоградський хімічний завод»

3 жовтня на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища Тетяна Холоденко – головний еколог ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» прочитала лекцію для студентів першого курсу спеціальностей «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища» та «Біологія» в межах дисципліни «Введення в спеціальність».

Екскурсія до Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України старший викладач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Дмитро Кошка для студентів першого курсу спеціальностей «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища» та «Біологія» організував і провів екскурсію в музейній експозиції «Шляхами Донбасу», яка висвітлює громадянську героїку Дніпропетровщини у подіях АТО.

Лекція від заступника директора департаменту екологічної політики

26 вересня на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища Ольга Геннадіївна Білашенко – заступник директора департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради, к. геол. наук провела лекцію для студентів першого курсу спеціальностей «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища» та «Біологія» в межах дисципліни «Введення в спеціальність».

Лекція від фахівця-еколога

19 вересня на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища Олексій Володимирович Ангурець – депутат Дніпропетровської обласної ради, заступник директора з питань екології КП «Центр екологічного моніторингу» ДОР», директор ДОЕА «Зелений Світ / Друзі Землі України» прочитав лекцію для студентів першого курсу спеціальностей «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища» та «Біологія» в межах дисципліни «Введення в спеціальність».

Навчальний рік:
2018-2019 | 2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012


© 2006-2019 Інформація про сайт