Національний гірничий університет — відповідність Часу
Новини кафедри

Підсумки року! Вітаємо! На засідані Вченої ради Державного ВНЗ "НГУ" завідувачу кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища - Артему Павличенко вручено диплом доктора технічних наук

На засідані Вченої ради Державного ВНЗ "НГУ" завідувачу кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища - Артему Павличенко вручено диплом доктора технічних наук за спеціальністю 21.06.01 - екологічна безпека!

Вітаємо асистента кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Бучавоого Ю.В. із отриманням дуплому кандидата біологічних наук!

На засідані Вченої ради Державного ВНЗ "НГУ" асистенту кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища - Юрію Бучавому вручено диплом кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.11 – медична та біологічна інформатика і кібернетика!

21 грудня 2017 р. завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища - Артем Павличенко прочитав лекцію на тему:" ЕКОЛОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ПЕРЕШКОДИ ТА СТИМУЛИ ВПРОВАДЖЕННЯ".

21 грудня 2017 р. завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища - Артем Павличенко прочитав лекцію на тему:" ЕКОЛОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ПЕРЕШКОДИ ТА СТИМУЛИ ВПРОВАДЖЕННЯ". Захід був організований Громадською організацією "Відкрите знання" за підтримки Любові Чернової на базі Дніпровської Центральної міської бібліотеки.

Завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища - Артем Павличенко пройшов курс підвищення кваліфікації за темою: "ЗДІЙСНЕННЯ ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ (ОВД) В УКРАЇНІ: ОСОБЛИВОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ"

Артем Павличенко пройшов курс підвищення кваліфікації за темою: "ЗДІЙСНЕННЯ ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ (ОВД) В УКРАЇНІ: ОСОБЛИВОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ", що проводився 06.12-07.12.2017 на базі Державного інституту управління та екоміки водних ресурсів.

Партнерство без кордонів

У листопаді 2017 року до Технічного університету «Фрайберзька гірнича академія» (м. Фрайберг, ФРН) з робочим візитом завітав професор кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища, начальника відділу міжнародних зв’язків ННЦМС Державного ВНЗ «НГУ» Ковров О.С.

Участь у заході Tech Today Hub «Інноваційні рішення для важкої індустрії»

Артем Павличенко у складі делегації Національного гірничого університету взяв участь у заході Tech Today Hub «Інноваційні рішення для важкої індустрії», який проходив 24 листопада на базі «ІНТЕРПАЙП НТЗ».

Завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища – Артем Павличенко взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції: «Енергоефективність та енергозбереження 2017»

Захід проводився в рамках Національного контактного пункту «Безпечна, чиста та ефективна енергетика» програми «Горизонт 2020» за підтримки МОН України, Фундації для АГХ (Польща) та за фінансової підтримки геологічного концерну «Geobit» та компанії «MCRPoland» (Польща).

Завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища - Артем Павличенко взяв участь у роботі ХІ обласної науково-методичної конференції викладачів екології та хімії в ВНЗ І та ІІ рівнів акредитації «ЕХО-2017»

Артем Павличенко взяв участь у роботі ХІ обласної науково-методичної конференції викладачів екології та хімії в ВНЗ І та ІІ рівнів акредитації «ЕХО-2017», яка проходила на базі Дніпровського політехнічного коледжу 23 листопада 2017 р.

Завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища - Артем Павличенко взяв участь Міжнародному екологічному форумі "Kryvyi Rih GREEN Strategy"

Учасникам форуму, стали Народні депутати України, представники державної екологічної інспекції, міські голови, науковці, громадські активісти з двох десятків міст України - Дніпро, Запоріжжя, Кам'янське, Львів, Чернівці, Київ, Покровськ, Харків та ін. Понад 130 учасників брали участь у панельних дискусіях, секційних засіданнях, а також діловому сніданку-дискусії у форматі Світового кафе.

Завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища – Артем Павличенко взяв участь у семінарі «Впровадження «зеленої економіки» в Дніпропетровській області»

Завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища – Артем Павличенко взяв участь у семінарі «Впровадження «зеленої економіки» в Дніпропетровській області», який був організовано громадською організацією «Зелений світ – Друзі Землі» в рамках реалізації «Програми сприяння зеленій модернізації української економіки»

10 листопада доцент кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища НГУ – Ірина Клімкіна взяла участь у конференції «Модуль – навчальна програма – диплом: що відбувається у спільних програмах?»

Ірина Клімкіна взяла участь у конференції «Модуль – навчальна програма – диплом: що відбувається у спільних програмах?», яка реалізована в рамках проекту «Підтримка інтернаціоналізації українських вузів» за фінансової підтримки Федерального Міністерства освіти та досліджень Німеччини.

Голова громадського об’єднання «Екологічний простір України» прочитала лекцію для студентів першого курсу спеціальностей «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища»

09 листопада на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища Лілія Богачева – Голова громадської ради при Дніпровській міській раді, Голова громадського об’єднання «Екологічний простір України» прочитала лекцію для студентів першого курсу спеціальностей «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища» в межах дисципліни «Введення в природоохоронну діяльність».

Учень 10-Б класу КНЗ Хіміко-екологічний ліцей Дніпровської міської ради Мозенбах Антон здобув І місце в секції «Ботаніка» Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи – 2017»

Учень 10-Б класу КНЗ Хіміко-екологічний ліцей Дніпровської міської ради Мозенбах Антон здобув І місце в секції «Ботаніка» Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи – 2017», що проходив 1 - 3 листопада 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Старший викладач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища НГУ, ветеран АТО Дмитро Кошка отримав благословенну грамоту від Філарета

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси - України Філарет вручив нагороду старшому викладачу кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Дмитру Кошка за відвагу і допомогу українській армії в честь Дня волонтера.

Участь у Конференції волонтерської мережі FSU

Студентка магістр Анна Гайдук, яка навчається за спеціальністю 101 «Екологія» взяла участь у Конференції волонтерської мережі FSU, що проходила 27-29 жовтня 2017 р. у Кишиневі.

Участь у проекті українсько-польських молодіжних обмінів

17 жовтня старший викладач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища – Дмитро Кошка прийняв участь у проекті українсько-польських молодіжних обмінів, що проводиться на кафедрі обліку і аудиту НГУ під патронатом Міністерства молоді та спорту України.

Презентація магістерської програми подвійного диплому «ІНЖЕНЕРНА ЕКОЛОГІЯ»

17 жовтня на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища відбулась інформаційна зустріч декана факультету природничих наук Університету Вітаутаса Великого

Воїн-викладач нашої кафедри організував екскурсію до Дня Захисника України

Старший викладач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Дмитро Кошка для студентів першого курсу спеціальностей «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища» організував і провів екскурсію в музейній експозиції «Шляхами Донбасу»

Зустріч першокурсників з головним екологом ДП НВО «Павлоградський хімічний завод»

12 жовтня на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища Тетяна Холоденко – головний еколог ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» прочитала лекцію для студентів першого курсу спеціальностей «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища» в межах дисципліни «Введення в природоохоронну діяльність».

Яскрава екскурсія для наших закордонних партнерів

11 жовтня співробітники кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища – Олександр Ковров, Ірина Клімкіна та Вячеслав Федотов організували для нашого гостя - Германа Хальмайера, професора Інституту наук про життя, ТУ «Фрайберзька гірнича академія» екскурсію з мальовничими краєвидами.

Дніпро і Фрайберг: нові горизонти академічного співробітництва

10 жовтня на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища Герман Хальмайер – професор Інституту наук про життя, ТУ «Фрайберзька гірнича академія» прочитав лекцію для студентів спеціальностей «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища».

«Перспективи участі українських закладів у програмі ЄС Горизонт-2020 та інших ініціативах ЄС»

6 жовтня 2017 року доцент кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища – Олена Борисовська прийняла участь у роботі інформаційного дня «Перспективи участі українських закладів у програмі ЄС Горизонт-2020 та інших ініціативах ЄС»

Свято друзів книги

4 жовтня завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища – Артем Павличенко прийняв участь в унікальному культурно-освітньому заході «Свято друзів книги», що у відбувся у Національному гірничому університеті.

Участь у роботі ХХІІ Міжнародного гідрометалургічного сімпозіуму

Доцент кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища - Ірина Клімкіна взяла участь у роботі ХХІІ Міжнародного гідрометалургічного сімпозіуму

Стажування нашої студентки в університеті Кобленц-Ландау

Наша студентка-магістр – Катерина Суха, яка навчається за новою спеціальністю – 183 «Технології захисту навколишнього середовища» з 10 по 24 вересня 2017 р. успішно пройшла 14-денний інтенсивний курс з просторової екотоксикології та оцінки екотоксикологічного ризику в Міжнародні літній академії.

Участь у сьомому практичному семінарі з навчань е-послугам у сфері екології

Доцент кафедри екологій та технологій захисту навколишнього середовища - Олена Борисовська взяла участь у сьомому практичному семінарі з навчань е-послугам у сфері екології.

Вітаємо з початком нового навчального року

Першого вересня колектив кафедри екології вітав студентів-першокурсників, які поступили на спеціальності 101 "Екологія" та 183 "Технології захисту навколишнього середовища".

«Екологічні проблеми Дніпропетровської області та шляхи їхнього розв’язання»

30 серпня завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища - Артем Павличенко прийняв участь у роботі круглого столу «Екологічні проблеми Дніпропетровської області та шляхи їхнього розв’язання»

Навчальний рік:
2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012


© 2006-2018 НГУ Інформація про сайт