Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Участь у конференціях

Щорічні конференції НТУ «Дніпровська політехніка»

Починаючи з  1945 р. в НТУ «Дніпровська політехніка» проводиться студентська  науково-технічна конференція «Тиждень студентської науки», спрямована на розвиток талановитої молоді та активне залучення її до наукової роботи, сучасних інноваційних розробок, спрямованих на вирішення проблем відновлення навколишнього середовища та забезпечення безпеки техногенно навантажених територій. В секції 9 «Актуальні проблеми екології, біології та захисту довкілля» представлені спеціальності 091 – Біологія та біохімія, 101 – Екологія, 183 – Технології захисту навколишнього середовища.

Керівник секції – Миронова Інна Геннадіївна, к.т.н, доцент кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища; секретар – Ґрунтова Валентина Юріївна, асистент кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища.

ТИЖДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ:

Збірник тез «Тиждень студентської науки» 2023

Збірник тез «Тиждень студентської науки» 2022

Збірник тез «Тиждень студентської науки» 2021

У 2010 р. в НТУ «Дніпровська політехніка» було започатковано Міжнародну науково-технічну конференцію аспірантів та молодих вчених «НАУКОВА ВЕСНА». В секції 8 «Сучасні питання екології та захисту довкілля» представляють свій науковий доробок здобувачі наукового ступеня доктор філософії кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища та провідних вишів України і ЄС. В теперішній час конференція стала традиційною і надає можливість молодим дослідникам показати свої здібності і отримати заслужене визнання серед корифеїв науки. Щорічне проведення конференції сприяє підвищенню наукового і професійного рівня молодих вчених, а також координує їх діяльність щодо розвитку наукових ініціатив і закріплення молодих кадрів в університеті.

Голова секції – Миронова Інна Геннадіївна, к.т.н, доцент кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища; член журі – Бучавий Юрій Володимирович, к.т.н, доцент кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища;  секретар – Ґрунтова Валентина Юріївна, асистент кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища.

НАУКОВА ВЕСНА:

Наукова весна 2024

Наукова весна 2023

Наукова весна 2022

З 2012 р. запроваджено Міжнародну науково-технічну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Молодь: наука та інновації». Конференція фокусується на проблемних питаннях міського, регіонального та національного розвитку у галузях технологій видобутку, переробки та транспортування корисних копалин, технологій машинобудування, автомобільного транспорту, транспортних систем та енергомеханічних комплексів промислових підприємств, геодезії та землеустрою, наук про Землю, будівництва, геотехніки та геомеханіки, сучасних питань екології та захисту довкілля, безпеки праці, електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, кіберфізичних та інформаційно-вимірювальних систем.

Кафедра опікується секцією «Сучасні питання екології та захисту довкілля» –керівник – к.т.н, доцент Миронова Інна Геннадіївна, секретар – асистент Ґрунтова Валентина Юріївна.

Щорічно

МОЛОДЬ: НАУКА ТА ІНОВАЦІЇ:

Збірник Молодь 2023

Збірник Молодь 2022

Публікації зі студентами

2023 р.

2022 р.

2021 р.

2020 р.

2019 р.


Основні здобутки за 2024 р:


Студент гр. 183м-23-1 ІП Маслак Анатолій взяв участь у ХІХ Міжнародному Форумі студентів і молодих вчених «Розширюючи обрії» та отримав диплом за III місце у секції «Німецька мова».

Студент гр. 183м-23н-1 ІП Степан Цимбал також  взяв участь у ХІХ Міжнародному Форумі студентів і молодих вчених «Розширюючи обрії» та отримав диплом за І місце у секції «Сучасні підходи до забезпечення сталості екології, землевпорядкування та використання природних ресурсів».

Міжнародний форум студентів та молодих вчених «Розширюючи обрії», організований кафедрою іноземних мов НТУ «ДП», проводиться з 2006 року. 

В рамках форуму "Дніпровська політехніка" гостинно вітає учасників з вищих навчальних закладів України, Польщі, Австрії, Німеччини, Кіпру та Йорданії. Кожного року наші географічні обрії розширюються.

Робочі мови Форуму: англійська, німецька, французька, польська, українська (для іноземних студентів).

За результатами роботи форуму публікується збірник тез доповідей учасників Міжнародного форуму студентів та молодих вчених "Розширюючи обрії»

Вітаємо Анатолія Маслака та Степана Цимбала зі здобуттям призових місць на ХІХ Міжнародному Форумі студентів і молодих вчених "Розширюючи обрії"! Це чудовий досягнення, що свідчить про ваші знання, наполегливість та талант. Бажаємо вам подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності, натхнення для нових досягнень та яскравих перемог!




Кваліфікаційна робота ст. Іслама Аскерова  (гр. 183м-23н-1 ІП, ОНП «Ресурсозбереження у гірничо-металургійному комплексі», спеціальність 183) на тему "Підвищення екологічної безпеки на об’єктах видобування та переробки вуглеводнів" бере участь  у другому сезоні проєкту з пошуку нових талантів «Нові таланти. Дипломні дослідження», який проводить АТ «Укргазвидобування». Керівник кваліфікаційної роботи - д.т.н., проф. Павличенко А.В.

В рамках цього проєкту, як і минулого року, організатори конкурсу визначили найактуальніші для галузі теми досліджень і запропонували їх дослідити талановитим та вмотивованим студентам і написати за однією з обраних тем своє дипломне дослідження. Робота над дипломним дослідженням буде відбуватись на основі реальних даних та за підтримки кураторів від АТ «Укргазвидобування». Бо, як показала практика, тристороння колаборація: студент - науковий керівник від закладу освіти – координатор від АТ «Укргазвидобування» є успішною, тож ми і в цьому році проєкт буде працювати в такому форматі.

Наприкінці року, учасники будуть мати змогу представити результати своєї роботи конкурсній комісії ТОП-менеджменту АТ «Укргазвидобування». Найкращі роботи отримають відзнаки та пам’ятні призи, а найталановитіші студенти отримають можливість прийти до АТ «Укргазвидобування» на програму початкової професійної підготовки молоді та розпочати кар’єру в АТ «Укргазвидобування».

Студент гр. 183м-23н-1 ІП Іслам Аскеров взяв участь у VІ Міжнародному симпозіумі «Освіта і здоров’я підростаючого покоління», який буде проходив 16-19 квітня 2024 року.

Організатори симпозіуму:  Український державний університет імені Михайла Драгоманова, факультет фізичного виховання, спорту і здоров’я (Україна, м. Київ).  Щецинський Університет (Uniwersytet Szczeciński), факультет фізичної культури та здоров’я (Польща, Szczecin).  Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (Україна, м. Київ).

Основні напрями роботи симпозіуму: 1. Філософія та методологія здоров’язбережувальної освіти. 2. Психолого-педагогічні, організаційно-управлінські, соціально-економічні аспекти створення здоров’язбережувального середовища в закладах освіти в умовах війни та воєнного стану. 3. Психолого-педагогічні та медико-біологічні основи та ін.

Учасники симпозіуму отримали сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 30 год. (1 кредит ЕКТС).



У засіданні Секції 9 – АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЇ, БІОЛОГІЇ ТА ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ студентської науково-технічної онлайн конференції «Тиждень студентської науки-2024» 11 квітня 2024 р. взяли участь студенти та аспіранти кафедри:

З виступом: Маліченко Валерій Валерійович, 183-20-1;  Карпенко Вероніка Сергіївна, 183м-23з-1; Мулін Владислав Сергійович, 183-20-1; Денисенко Анастасія Олексіївна, 183-20-1; Скряга Аліна Вікторівна, 183м-23-1; Голуб Михайло Юрійович, 183-20-1; Аскеров Іслам Кушбалович, 183м-23н-1.

Без виступу: Тубольцев В.В., 101-22-1; Білий Владислав Олегович, 183м-22н-1; Красовський Сергій Анатолійович, 183А-20-2; Зворигін Кирило Олександрович . 183А-19-2

Гарбар Андрій Геннадійович, 183м-22н-1; Гарбар Артем Геннадійович, 183м-22н-1; Сидорчук Павло Сергійович, 091-20-1; Панкратова Владислава, 091-20-1; Нор Єлизавета Миколаївна, група 101-20-1 ІП; Міронов Ігор Вікторович, 183м-22н-1; Красільщиков О.А. студент гр. 183-21-1 ІП; Коновалов В.О. студент гр. 183м-22н-1 ІП; Возіян Євген Олександрович, група 101-20з-1.















У засіданні Секції 8 – СУЧАСНІ ПИТАННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ ХІV Міжнародної науково-технічної конференції  аспірантів та молодих вчених «Наукова весна» 28 березня 2024 р. взяли участь аспіранти кафедри:

З виступом: Ломазов Павло Костянтинович, Гетта Анастасія Андріївна, Красовський Сергій Анатолійович, Березняк Олена Олександрівна; Монюк Ірина Володимирівна.

Без виступу: Сорока Вадим Володимирович; Чеберячко Лідія Миколаївна.









Студент гр.183м-23н-1 ОНП «Ресурсозбереження у гірничо-металургійному комплексі» Іслам Аскеров взяв участь у VI МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES", 29.03.24, Велика Британія, Кембридж.


Іслам Аскеров студент гр. 183м-23н-1 (науково-освітня програма Ресурсозбереження у ГМК) брав участь  у VI Conférence Scientifique et Pratique Internationale «Débats scientifiques et orientations prospectives du développement scientifique», Франція, Париж.


За  підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD)  в рамках проекту «Establishment of German-Ukrainian University Network for Securing Successful Education in Ukrainian Universities in Time of War and Crisis» програми фінансування «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis, 2022–2024» 22.02.2024 відбувся Онлайн-колоквіум «Ukraine digital: синергії взаємодії на шляху до відновлення», який складався із наступних блоків:

Блок 1: Презентації цифрових навчальних матеріалів, створених в рамках проекту

Блок 2: Презентації наукових досліджень вчених і аспірантів, проведених в рамках проекту

Блок 3: Науковий форум «Сталий розвиток України: нові виклики та можливості».

У колоквіумі взяли участь студенти та аспіранти кафедри ЕТЗНС.






Максим Мусатов студ. гр. 183-22-1,  прийняв участь в XVIII Міжнародному форумі студентів і молодих вчених «Розширюючи обрії», де був відмічений грамотою за комплексний підхід до розкриття теми.



Основні здобутки за 2023 р.


Анастасія Павлик прийняла участь в VІ Всеукраїнській науково-практичній заочній конференції «Екологія, природокористування та охорона навколишнього середовища: прикладні аспекти», яка відбулася 16 травня 2023 р. у Києві. Конференція була присвячена сучасним проблемам охорони навколишнього середовища, актуальним питанням впровадження сталого розвитку в Україні, перспективним напрямам екологізації економіки промисловості та освіти.

04 грудня 2023 р. А.О. Ігнатова і І.К. Аскерова (студент гр. 183м-23н-1) було нагороджено за працю «Патент України «Пристрій для гідроударного буріння»».


16 листопада 2023 р. Іслам Аскеров (студент гр. 183м-23н-1) прийняв участь у роботі VI Міжнародної науково-технічної конференції «Innovative development of resource saving technologies and sustainable use of natural resources», м. Петросані, Румунія.


26 жовтня 2023 р. на ХХІ Міжнародній конференції молодих вчених «Геотехнічні проблеми розробки родовищ» була представлена робота І.К.Аскерова (студент гр. 183м-23н-1) «Аналіз факторів свердловинних робіт та їх екологічної складової», керівник д.т.н., проф. А.В. Павличенко.





23 жовтня 2023 р. Аскерова І.К. (студент гр. 183м-23н-1) було залучено до роботи ІV З’їзду Спілки буровиків України, в межах якого піднімалося гостре питання екоцида внаслідок проведення військових дій та руйнування Каховського водосховища.






12 жовтня 2023 р. відбувся Міжнародний форум «Безпечна, комфортна та спроможна територіальна громада» на базі НТУ «Дніпровська политехніка». В роботі секції 5 «Екоцид території України як наслідок воєнної агресії росії» приймали активну участь викладачі кафедри, під керівництвом яких учнями МАН, студентами та аспірантами було підготовлено низку доповідей.

22 вересня 2023 р. Іслам Аскеров (студент гр. 183м-23н-1) прийняв участь у роботі ІV Міжнародної науково-теоретичної конференції «Modernization of tiday’s science: experience and trends», м. Сінгапур, республіка Сінгапур.


У засіданні Секції 8 – СУЧАСНІ ПИТАННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ ХI Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молодь: наука та інновації», 30 листопада 2023 р.  взяли участь студенти та аспіранти кафедри:

З виступом: Маліченко Валерій Валерійович, 183-20-1; Каленич Катерина Олегівна, 091-22-1; Сікорська Алла Олександрівна, 091-22-1; Гетта Анастасія Андріївна, Трет’якова Валерія Юріївна, 183м-22-1; Мулін Владислав Сергійович, 183-20-1; Сушко Злата Леонідівна, 101м-22-1; Гопайца Ірина Костянтинівна, 183м-22-1; Ряба Анастасія Миколаївна, Аскеров Іслам Кушбалович, 183м-23н-1.

Без виступу: Кухар Дар’я Андріївна,  Мовчан Лілія Едуардівна, Ломазов Павло Костянтинович, 183А-21-2; Мурашова К.О., 091-21-1; Панкратова В.Я., 091-20-1; Данилик А.М., 091-22-1 ; Федоренко Є.С., 091-21-1 ; Гаркуша Єлизавета Едуардівна, 091-20-1; Коваленко Анастасія Ігорівна, Баланюк Анастасія Дмитрівна, Гаращенко Микола Миколайович, 183м-22з-1ІП; Сидорчук Павло Сергійович, 091-20-1ІП; Стюрко Кирило Андрійович, 101м-22-2ІП; Кибальна Ірина Володимирівна, 183м-22-1; Красніков Артем Владиславович, 183м-22-1; Красовський Сергій Анатолійович, 183А-20-2; Маньковський В.Л., 101м-22-2; Маньковський К.Л., 101м-22-2; Пелипенко Євген Іванович, 183м-22н-2; Рудченко Андрій Геннадійович, 183м-22з-1 ; Соловйов Дмитро Юрійович, 183м-22н-1; Сорока Вадим Володимирович, 101м-22-1; Фортуна Марія Вячеславівна, 101м-22-1; Щербинін Микола Сергійович; Просянік Вадим Вадимович, 101м-22-1; Муригін О.Є., 183м-22-1.

🌿✨ Конференція "Молодь: наука та інновації" на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища пройшла з великим успіхом! 💪

🚀 Студенти, аспіранти та молоді вчені обмінювались своїми дослідженнями та ідеями на секції "Сучасні питання екології та захисту довкілля" 🌍🔬

🍀🌿У нашій великій екологічно-біологічній родині виникли захопливі обговорення, дискусії, обмін думками, а нові ідеї проливали світло на шляху до сталого майбутнього 🌱💡











💚Дякуємо усім, хто долучився та зробив цей захід надзвичайно важливим для нашої спільноти. Разом ми рухаємося вперед у вивченні та збереженні навколишнього середовища! 🤝🍃

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт