Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

На кафедрі екології та ТЗНС з січня 2022 р. започатковано цикл мікробіологічних досліджень для навчальних і наукових цілей. Завдяки підтримці проекту DAAD «EcoMining» (координатори проф. Ковров О.С. і доц. Клімкіна І.І.) було придбано сучасне обладнання для мікробіологічної лабораторії – автоклав (паровий стерилізатор), центрифуга, дистилятор, поживні середовища, спеціальний лабораторний посуд і інструменти тощо.  

Впродовж другого семестру 2021-2022 н.р. студенти-біологи (ОПП 091 Біологія) в рамках дисципліни «Мікробіологія» (викладачі доц. Клімкіна І.І., ас. Федотов В.В.) отримують навички роботи з чистими культурами мікроорганізмів, методами їх виділення з навколишнього середовища, ідентифікації мікроорганізмів, фарбування фіксованих препаратів. 

Впровадження напряму мікробіологічних досліджень в Дніпровській політехніці відкриває можливості реалізації наукових та освітніх проектів з мікробіології навколишнього середовища, біотехнологій в гірництві, біомайнігу, забезпечення біологічної безпеки.Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт