Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Магістрантка кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ «Дніпровська політехніка» Тетяна Сорока за спеціальністю 101 «Екологія» взяла участь у Міжнародній програмі академічної мобільності «Erasmus+» в Університеті Кобленц-Ландау (м. Ландау, Німеччина).

Протягом навчання у магістратурі студентка має змогу також паралельно навчатися у вищому навчальному закладі Німеччини, отримуючи стипендію. Під час зимового семестру (1 жовтня - 29 лютого) Тетяна Сорока вивчала екологію, зокрема такі дисципліни, як Community ecology, Conservation biology, Energy and sustainability, Ecoregions and land use, Anthropogenic ecosystems а також курси німецької мови. Студенти університету мають змогу самостійно обирати перелік навчальних дисциплін, складати індивідуальний навчальний план, а також відвідувати курси німецької, англійської, французької, іспанської та інших мов, можуть користуватися лекційними матеріалами викладачів, які висвітлюються на сайті OLAT.

Інтернаціональний офіс Університету Кобленц-Ландау залучає студентів до активного та цікавого студентського дозвілля, зокрема організовуються воркшопи, бранчі, інтернаціональні сніданки, танцювальні вечірки тощо. Навчальний період наповнений також різноманітними та цікавими екскурсіями та подорожами: Карлсруе (Німеччина), Хайдельберг (Німеччина), Страсбург (Франція) тощо, замок Тріфельс (Німеччина).

Активно залучають молодь до спортивного життя, де пропонують танці різного напрямку, волейбол, фітнес, шейпінг тощо. Багата та розкішна бібліотека запрошує у свої простори наукового та естетичного пізнання.

© 2006-2022 Інформація про сайт