Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Студенти спеціальностей «Біологія та біохімія», «Екологія» і «Технології захисту навколишнього середовища» приймають активну участь у вітчизняних та міжнародних конкурсах і олімпіадах з профільних напрямів. В їх доробку чимало нагород, подяк та грамот.


2024 р.


Вітаємо переможців конкурсу студентських наукових робіт – студентку Баланюк Анастасію (гр. 101-21-1 ІП) та її керівника – завідувачку кафедри Борисовську Олену!
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проходив на базі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського  під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО за підтримки Міністерства освіти і науки України.

За підсумками подвійного сліпого рецензування галузевою комісією спеціальності 101 «Екологія» обрано 25 наукових робіт, автори яких були запрошені на підсумкову конференцію 07.06.2024, де  на основі презентацій робіт та їх обговорення були визначені переможці II туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт.

Висловлюємо щиру вдячність студентам (авторам робіт) та їх науковим керівникам за презентацію результатів досліджень, які мають беззаперечну актуальність, наукову новизну та практичну цінність у різних напрямах екології. Бажаємо усім успіхів у розвитку наукових досліджень задля забезпечення екологічної безпеки!



Кваліфікаційна робота ст. Іслама Аскерова  (гр. 183м-23н-1 ІП, ОНП «Ресурсозбереження у гірничо-металургійному комплексі», спеціальність 183) на тему "Підвищення екологічної безпеки на об’єктах видобування та переробки вуглеводнів" бере участь  у другому сезоні проєкту з пошуку нових талантів «Нові таланти. Дипломні дослідження», який проводить АТ «Укргазвидобування». Керівник кваліфікаційної роботи - д.т.н., проф. Павличенко А.В.

В рамках цього проєкту, як і минулого року, організатори конкурсу визначили найактуальніші для галузі теми досліджень і запропонували їх дослідити талановитим та вмотивованим студентам і написати за однією з обраних тем своє дипломне дослідження. Робота над дипломним дослідженням буде відбуватись на основі реальних даних та за підтримки кураторів від АТ «Укргазвидобування». Бо, як показала практика, тристороння колаборація: студент - науковий керівник від закладу освіти – координатор від АТ «Укргазвидобування» є успішною, тож ми і в цьому році проєкт буде працювати в такому форматі.

Наприкінці року, учасники будуть мати змогу представити результати своєї роботи конкурсній комісії ТОП-менеджменту АТ «Укргазвидобування». Найкращі роботи отримають відзнаки та пам’ятні призи, а найталановитіші студенти отримають можливість прийти до АТ «Укргазвидобування» на програму початкової професійної підготовки молоді та розпочати кар’єру в АТ «Укргазвидобування».

Бажаємо Ісламу успіхів!

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» проводиться Національним університетом цивільного захисту України за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Метою Конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, стимулювання інтересу здобувачів вищої освіти до науково-дослідної діяльності, формування наукового та професійного світогляду майбутніх фахівців, а також розвиток у молоді знань та навичок стосовно дій у кризових ситуаціях.

Студент гр. 183-20-1 Мулін Владислав  під керівництвом к.т.н., доц. Матухно Олени Вікторівни прийняв участь Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» з роботою «Оцінка впливу стаціонарних джерел забруднення на стан атмосферного повітря м.Кам’янське», що проводився у Національному університеті цивільного захисту України та отримав друге місце у секції "Техногенно-екологічна безпека". 



Також вітаємо студента гр. 183-20-1 Маліченка Валерія та студентку гр. 101-20-1- Нор Єлизавету, які брали участь у цьому конкурсі  і не отримали призові місця. Також дуже дякуємо їм за участь. 


Вітаємо вас і пишаємося вашими здобутками!

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science” проводиться з метою розширення міжнародних зав’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців, залучення їх до науково-дослідної, проєктної та конструкторської діяльності.

Конкурсом опікується Black Sea Universities Network (ВSUN) – об’єднання закладів вищої освіти  Чорноморського регіону та Європейської Асоціації інтеграції харчових наук та інженерних знань у харчовій галузі (ISEKI-Food Association), членом яких є Одеський національний технологічний університет.

На Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science” від кафедри були подані наступні роботи:

-        ст. Мурашова К. (спеціальність 091 Біологія), ст. Баланюк А. (спеціальність 101 Екологія) та ст. Мулін В. (спеціальність 183 ТЗНС), наукові керівники д.т.н., проф. Яковишина Т.Ф. та к.т.н, доц., зав. каф. Борисовська О.О., робота «Екологічний ризик забруднення свинцем ґрунтів урбоекосистеми м. Дніпро»;

-        Ст. Голуб М. (спеціальність 183 ТЗНС), науковий керівник к.т.н, доц. Кулікова Д.В., робота «Аналіз проблеми забруднення водного середовища»;

-        Ст. Колісніченко А. (спеціальність 101 Екологія), науковий керівник к.т.н, доц. Миронова І.Г., робота «Аналіз технології управління небезпечними відходами на підприємстві»;

-        Ст. Верещако К. (спеціальність 101 Екологія), науковий керівник к.т.н, доц. Матухно О.В., робота «Аналіз шляхів досягнення вуглецевої нейтральності металургійним комплексом України».

Робота ст. Кирила Верещако, ГР 101-20-1 ІП, виконана під керівництвом доц. О.В. Матухно. отримала 3 місце, решта робіт була відмічена сертифікатами.





2023 р.

Студенти гр. 183-20-1 Владислав Мулін і Валерій Маліченко успішно пройшли всі три рівні «Гри заводів» від компанії UGEN.

Проєкт спрямований на розвиток нової генерації молоді, метою якого є досягнення Career Match шляхом гармонізації кар’єрного розвитку та взаємодії між молодими талантами та роботодавцями – представниками найкращими заводами України. Гра складалася із трьох рівнів: Зупинки на заводах – 6 вебінарів, щоб розібратися у сучасних особливостях різних етапів виробництва. Кожної зустрічі нова компанія ділилася своїми інсайтами. Кейси – після кожного вебінару здобувачі отримували завдання, яке успішно вирішували за три дні. Найкращі переходили до наступного рівня. Фінальний батл – презентація рішення перед роботодавцями.



Михайло Голуб (спеціальність 183 ТЗНС) отримав диплом першого ступеня за перемогу в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія», який проводився 1-3 червня 2023 р. на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського.


Максим Мусатов (спеціальність 183 ТЗНС) був відмічений грамотою за комплексний підхід до розкриття теми на XVIII Міжнародному Форумі студентів і молодих вчених «Розширюючи обрії», секція – «Сучасні підходи до забезпечення сталості екології, землевпорядкування та використання природних ресурсів».


Виклики сьогодення – російська агресія та наявність бойових дій на території України потребують активної життєвої позиції від сучасних студентів. Так Катерина Мурашова (спеціальність 091 Біологія) успішно пройшла Тренінг із надання першої допомоги


2022 р.

Анастасія Баланюк (спеціальність 101 Екологія), Вероніка Карпенко (спеціальність 183 ТЗНС), Максим Мусатов (спеціальність 183 ТЗНС) та Аліна Скряга (спеціальність 183 ТЗНС) брали участь в освітньому проєкті Представництва Європейського Союзу в Україні – EU Study Days in Ukraine.

Метою проєкту є розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізують власні ініціативи в екологічній сфері. EU Study Days допомагає знаходити однодумців, які бачать розвиток України як європейської держави.

В межах напряму «EcoLiteracy: екологічні знання та звички як перший крок до екологічного стилю життя» студенти за запропоновані інноваційні рішення були відмічені сертифікатами.





Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт