Спеціальність 8.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Магістри гр. гр. ГЕ-14-1м (денна форма)
№ пп
|
ПІБ випускника
|
1
|
Вишнева Анна Вячеславівна
|
2
|
Гальченко Анна Олександрівна
|
3
|
Голубенко Катерина Олександрівна
|
4
|
Зікрань Дарина Миколаївна
|
5
|
Карпова Маргарита Павлівна
|
6
|
Литовченко Катерина Вікторівна
|
7
|
Лихач Ліана Сергіївна
|
8
|
Мєжидова Яна Ігорівна
|
9
|
Новікова Вікторія Олександрівна
|
10
|
Олексієнко Ксенія Василівна
|
11
|
Ольховик Марина Олександрівна
|
12
|
Покотило Ігор Олександрович
|
13
|
Полянська Ганна Сергіївна
|
14
|
Похиль Вікторія Олексіївна
|
15
|
Садика Іна Миколаївна
|
16
|
Сапраньков Ігор Сергійович
|
17
|
Скорик Вікторія Олександрівна
|
18
|
Тихоненко Віктор Костянтинович
|
19
|
Турков Роман Костянтинович
|
Спеціальність 7.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Спеціалісти гр. ГЕ-14-1с (денна форма)
№ пп
|
ПІБ випускника
|
1
|
Борсюк Наталія Олександрівна
|
2
|
Білозерова Катерина Сергіївна
|
3
|
Васильченко Анна Василівна
|
4
|
Галух Олександра Сергіївна
|
5
|
Дендеберя Аліна Олексіївна
|
6
|
Колбунова Тетяна Романівна
|
7
|
Кравченко Карина Олександрівна
|
8
|
Лисенко Ольга Вікторівна
|
9
|
Охріменко Анастасія Володимирівна
|
10
|
Шапаренко Микола Ігорович
|
Спеціальність 8.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Магістри – гр. М-ЕО-13 (заочна форма)
№ пп
|
ПІБ випускника
|
1
|
Авчіннікова Жанна Олександрівна
|
2
|
Боголюбова Юлія Віталіївна
|
3
|
Гаращенко Олег Геннадійович
|
4
|
Корнієнко Аліна Сергіївна
|
5
|
Лифар Катерина Григорівна
|
6
|
Масяк Віта Сергіївна
|
7
|
Михайлов Олександр Юрійович
|
8
|
Різниченко Ганна Володимирівна
|
9
|
Тишкова Тетяна Володимирівна
|
10
|
Холодна Євгенія Юріївна
|
Спеціальність 7.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Спеціалісти – гр. С-ЕО-13 (заочна форма)
№ пп
|
ПІБ випускника
|
1
|
Липій Тетяна Василівна
|
2
|
Назарук Ольга Олександрівна
|
3
|
Олійник Катерина Вікторівна
|
4
|
Слободчикова Анастасія Олександрівна
|
5
|
Слукіна Мар’яна Миколаївна
|
6
|
Хоменко Яна Михайлівна
|
Спеціальність 7.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Спеціалісти – гр. ГЕвм-14 (вечірня форма)
№ пп
|
ПІБ випускника
|
1
|
Головко Наталія Вадимівна
|
2
|
Замаріхіна Дарина Ігорівна
|
3
|
Продайко Аліна Володимирівна
|
4
|
Цапліна Валерія Євгенівна
|
Спеціальність 8.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Магістр – екстерн
№ пп
|
ПІБ випускника
|
1
|
Вовк Сергій Викторович
|