Спеціальність 8.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Магістри гр. ГЕ-13-1м (денна форма)
№
|
П.І.Б. випускника
|
1
|
Бутузова Марина Анатоліївна
|
2
|
Гамзіна Анастасія Артурівна
|
3
|
Гольдфарб Юлія Олександрівна
|
4
|
Осіпова Людмила Віталіївна
|
5
|
Васильєва Анастасія Віталіївна
|
6
|
Кондаревич Яна Олегівна
|
7
|
Паршуткін Мирослав Анатолійович
|
8
|
Семеріч Карина Володимирівна
|
9
|
Юрчук Ольга Олександрівна
|
Спеціальність 7.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Спеціалісти гр. ГЕ-13-1с (денна форма)
№
|
П.І.Б. випускника
|
1
|
Будніков Артем Олександрович
|
2
|
Вербецька Олена Юріївна
|
3
|
Гаркуша Ольга Валентинівна
|
4
|
Голуб Євгенія Миколаївна
|
5
|
Калуцька Анастасія Миколаївна
|
6
|
Каширець Марина Павлівна
|
7
|
Ковальова Альона Сергіївна
|
8
|
Михайлик Катерина Андріївна
|
9
|
Огійченко Анастасія Сергіївна
|
10
|
Пархоменко Катерина Аркадіївна
|
11
|
Плахотнюк Юрій Васильович
|
12
|
Хісна Дар'я Ігорівна
|
13
|
Цуркан Анастасія Олегівна
|
Спеціальність 7.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Спеціалісти гр. ГЕ-13-2с (денна форма)
№
|
П.І.Б. випускника
|
1
|
Канунніков Станіслав Ігорович
|
2
|
Конопля Марина Вікторівна
|
3
|
Михайлова Поліна Ігорівна
|
4
|
Наріманов Ельмар Ельдар огли
|
5
|
Науменко Кристина Вікторівна
|
6
|
Нечай Владислав Олегович
|
7
|
Остапенко Тетяна Сергіївна
|
8
|
Повєткіна Тетяна Костянтинівна
|
9
|
Русаловська Олександра Олегівна
|
10
|
Філіпов Владислав Володимирович
|
11
|
Іванюк Дар'я Олександрівна
|
12
|
Ісачко Олексій Вікторович
|
Спеціальність 8.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Магістри гр. М-ГЕ-12-1 (заочна форма)
№
|
П.І.Б. випускника
|
1
|
Голобородько Каріна Валеріївна
|
2
|
Кожушко Анна Валеріївна
|
3
|
Кощуг Людмила Дмитрівна
|
4
|
Понайда Світлана Сергіївна
|
Спеціальність 7.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Спеціалісти гр. С-ГЕ-12-1 (заочна форма)
№
|
П.І.Б. випускника
|
1
|
Амелькін Антон Олександрович
|
2
|
Бойко Інна Миколаївна
|
3
|
Бойко Олександра Ярославівна
|
4
|
Голобурда Яна Вікторівна
|
5
|
Заїка Анна Олександрівна
|
6
|
Залогіна Юлія Вікторівна
|
7
|
Кальницька Маргарита Артурівна
|
8
|
Картишова Ольга Анатоліївна
|
9
|
Кожанова Ольга Євгеніївна
|
10
|
Коніченко Тетяна Володимирівна
|
11
|
Кумпан Ольга Віталіївна
|
12
|
Купріян Яна Юріївна
|
13
|
Лесечко Юлія Володимирівна
|
14
|
Майлянс Людмила Костянтинівна
|
15
|
Мартиненко Ольга Ігорівна
|
16
|
Миколенко Юлія Олександрівна
|
17
|
Михайловська Юлія Дмитрівна
|
18
|
Несен Тетяна Миколаївна
|
19
|
Перелигіна Ельвіра Миколаївна
|
20
|
Салій Олександр Васильович
|
21
|
Склярова Галина Вікторівна
|
22
|
Тараненко Анна Олександрівна
|
23
|
Тіменцева Тетяна Миколаївна
|
24
|
Тітов Євген Олегович
|
25
|
Ткаченко Альона Олексіївна
|
26
|
Чулкова Ольга Сергіївна
|
Спеціалісти гр. С-ГЕ-12-2 (заочна форма)
№
|
П.І.Б. випускника
|
1
|
Балабашкіна Олександра Олександрівна
|
2
|
Березіна Лоліта Едуардівна
|
3
|
Бичко Анастасія Олександрівна
|
4
|
Варницька Ірина Петрівна
|
5
|
Дубина Олена Анатоліївна
|
6
|
Дудник Анастасія Сергіївна
|
7
|
Земляна Ірина Дмитрівна
|
8
|
Лебідь Ганна Юріївна
|
9
|
Півень Світлана Анатоліївна
|
10
|
Попко Ірина Юріївна
|
11
|
Свиридюк Яна Станіславівна
|
12
|
Чернобривцева Олена Володимирівна
|
13
|
Шпитько Катерина Станіславівна
|
14
|
Юхимець Ганна Ігорівна
|
15
|
Янчі Юлія Чеславівна
|
Спеціальність 8.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Магістри (екстернат на форма)
№
|
П.І.Б. випускника
|
1
|
Базілєвський Костянтин
|
2
|
Деркач Ольга Юріївна
|
Спеціальність 7.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Спеціалісти (екстернат на форма)
№
|
П.І.Б. випускника
|
1
|
Черкашина Анастасія Юріївна
|
2
|
Ковальов Артем Миколайович
|