Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Випускники кафедри екології НГУ

Щорічно кафедра екології та технологій захисту навколишнього середовища здійснює випуск 30-40 магістрів та 30-50 бакалаврів за спеціальностями 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

За час існування кафедра підготувала понад 700 фахівців, які працюють у структурних підрозділах Мінприроди України, у відділах охорони природи на промислових підприємствах, в органах влади, науково-дослідницьких організаціях, викладачами в закладах освіти, громадських організаціях тощо.

Більшість випускників продовжують підтримувати зв’язок з кафедрою, співпрацюють з нами, підвищують рівень кваліфікації та отримують професійні консультації.

Запрошуємо наших випускників брати активну участь в організації та проведенні щорічних зустрічей випускників, які традиційно проводяться в першу суботу липня.

Крім того, просимо долучатися до процедури розробки, перегляду та оновлення освітніх програм та освітніх компонентів, а також ділитися професійним досвідом з студентами та співробітниками кафедри.

За детальною інформацією та пропозиціями звертайтесь за тел.: (056)756-00-16, або e-mail: pavlichenko.a.v@nmu.one


 • Кращі випускники
 • Перелік груп випускників
 • Сервіси

  Розклад

  Соціальні мережі

  Facebook
  YouTube

  Інформаційне партнерство

  Прес-центр
  Закон про вищу освіту
  © 2006-2024 Інформація про сайт