Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Младецький Ігор Костянтинович

Гірничий інженер-електромеханік з автоматизації, доктор технічних наук, професор.

Закінчив Харківський інститут гірничого машинобудування, автоматики та обчислювальної техніки (зараз – університет радіоелектроніки) за фахом гірничий інженер-електромеханік з автоматизації.

Кандидат технічних наук за спеціальністю 05.13.07 - Автоматизація технологічних процесів та виробництв з 1973 року; тема дисертації: «Дослідження магнітних сепараторів як об'єктів автоматичного управління та розробка пристрою автоматичного контролю вмісту магнетиту у твердій фазі пульпи»

Доктор технічних наук за спеціальністю 05.15.08 – Збагачення корисних копалин з 1992 року; тема дисертації: «Основи прогнозування вихідних показників розділення флокулюючих матеріалів при мокрій магнітній сепарації»

Виконую обов’язки члена міжкафедрального семінару по розгляданню дисертаційних робіт за фахом "Збагачення корисних копалин" та методичної комісії за спеціальністю «Гірництво».

Є членом спеціалізованої наукової ради Д 08.080.02.

У 1967-68 рр. працював у Донецькому налагоджувальному управлінні на дільниці підйомних машин. З 1968 р. і донині працює у НТУ «Дніпровська політехніка». Інженер НДС, молодший науковий співробітник(1970) кафедри автоматизації виробничих процесів, кандидат технічних наук (1973), асистент (1973), доцент кафедри математичних методів дослідження операцій (1976), доктор технічних наук (1992), професор кафедри збагачення корисних копалин (1996-2022). З серпня 1969 р. до березня 1970 р. був на дійсні службі у Радянські Армії командиром батареї реактивних установ (Хабаровськ), в.ч. 61304 Князе-Волконського гарнізону. Звільнений за станом здоров’я.

За час роботи на кафедрі математичних методів дослідження операцій викладав дисципліни: «Теорія ймовірностей та математична статистика», «Математичні задачі електроенергетики», «Теоретичні основи кібернетики», «Основи наукових досліджень», «Великі системи управління», «Спеціальні глави математики».

Пройшов підвищення кваліфікації у формі Стажування в Інституті технічної механіки Національної академії наук України і Державного космічного агентства України (ІТМ НАНУ і ДКАУ) з 22 червня 2020 р. по 31 липня 2020 р. в кількості 180 годин / 6 кредитів. Набуті знання та навички були впроваджені у навчальний процес кафедри технологічного інжинірингу переробки матеріалів НТУ «Дніпровська політехніка».

Сфера наукових інтересів, поточні дослідження: синтез технологій збагачення корисних копалин; моделювання стадіальних схем переробки сировини та матеріалів; автоматизація технологічних процесів та виробництв; розробка теоретичних основ процесів розділення; вимірювання якісних показників залізних руд, що транспортуються у вигляді пульпових потоків; теоретичні основи розділення тонкоподрібнених флокулюючих частинок; теоретичні оцінки параметрів розкриття цінних мінералів, що є вкрапленими; наукові основи розробки збагачувальних технологій на основі потрібних технологічних характеристик збагачувальних апаратів із заданими властивостями; обґрунтування мінімальних мас проб при випробуванні сировини.

Автор180 наукових праць, у т.ч. 15 винаходів. Поточні дослідження – системи управління технологічними процесами з великою інерцією.

Має нагороду „Відмінник вищої освіти” (2004) та медаль  «За відданість університету» (2014).

У рамках реорганізації освітнього процесу за спеціальністю 184 Гірництво, з вересня 2022 року переведений на посаду професора кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища.

Викладає дисципліни: «Теоретичні основи сепараційних процесів»; «Основи та термінологія у галузі гірництва»; «Випробування та контроль процесів збагачення корисних копалин»; «Технологічні розрахунки у збагаченні корисних копалин»; «Синтез технологій збагачення корисних копалин»; «Технологічне забезпечення нормування показників якості»; «Перспективні технології збагачення корисних копалин»; «Технологічні властивості корисних копалин», «Технологічний менеджмент у збагаченні корисних копалин на основі інформаційних технологій», «Теоретичні основи синтезу технологій збагачення корисних копалин», «Технологічні задачі переробки матеріалів».

Контакти: пр. Дмитра Яворницького 19, корп. 2, кімн.24,

тел.: (0562) 46-99-84; 2-84

e-mail: mladetskyi.i.k@nmu.one

Посилання на наукові профілі:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=MHVe4G8AAAAJ&hl=ru

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт