Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Кошка Д.А.

Кошка Дмитро Олександрович

12 липня 1985 року; м. Дніпро, Дніпропетровська область.

Відомості про освіту:

у 2007 р. закінчив Національний Гірничий Університет та отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища»,

у 2020 р. отримав диплом магістра зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Володіння мовами: українська, англійська, російська.

Відомості про посаду, місце роботи:

Старший викладач кафедри Екології, заступник директора з виховної роботи навчально-наукового інституту Природокористування НТУ «Дніпровська Політехніка».

З 2010 р. працює на посаді асистента кафедри екології.

3 2016 р. працює на посаді старшого викладача кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища.

Проводить практичні заняття з дисциплін: «Екологічна безпека», «Технології захисту навколишнього середовища», «Методи вимірювання параметрів навколишнього середовища» та «Метеорологія та кліматологія», «Оцінка впливу на довкілля».

Відомості про громадську роботу:

Член правління громадської організації "Асоціація Ветеранів-Підприємців".

Заступник голови громадської організації "20 Легіон".

Голова комітету з питань екології, енергозбереження, використання природних ресурсів, впровадження зелених технологій, агропромислового та паливно-енергетичного комплексів Громадської Ради при Дніпропетровській ОДА.

Державні нагороди, почесні звання:

Відповідно до Указу Президента України № 599/2014 «Про відзначення державними нагородами України» від 19 липня 2014 року КОШКУ Дмитра Олександровича за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Нагороджений медаллю «За відданість університету».

E-mail: koshka.d.o@nmu.one

Контактний номер телефону: (063) 600-66-69

Склад сім’ї: неодружений.

Судимості не маю.

© 2006-2021 Інформація про сайт