🎉🌿 А ще сьогодні на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища відбулася історична подія – перший захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності 091 Біологія!
Це перший випуск біологів-бакалаврів на нашій кафедрі та в нашому університеті, і ми неймовірно пишаємося цим досягненням. Цей момент є результатом багаторічної наполегливої праці всього колективу кафедри. Ми довго і старанно працювали, щоб випустити саме біологів, і сьогоднішній день є справжньою перемогою для нас.
Сьогодні ступінь бакалавра отримали:
Гаркуша Єлизавета Едуардівна 📘
Горбун Марія Володимирівна📘
Панкратова Владислава Ярославівна📘
Панова Єлизавета Антонівна📘
Сидорчук Павло Сергійович📕
Гвоздухіна Катерина Олександрівна📘
Шеліпов Богдан Андрійович📘
![](/ua/News/2023-2024/642.jpeg)
![](/ua/News/2023-2024/643.jpeg)
Вітаємо наших випускників з успішним захистом! Ваші знання, відданість та наполегливість – це наш спільний успіх. Ми впевнені, що ви станете гідними представниками своєї спеціальності і внесете значний вклад у розвиток біологічної науки.
![](/ua/News/2023-2024/644.jpeg)
З найкращими побажаннями, кафедра екології та технологій захисту навколишнього середовища 🧬🌱
#біологія #випускники #університет #екологія #успіх #гордість