Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

27 березня 2014 р. відбулася робота секції "Екологічні проблеми навантажених регіонів" V науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Наукова весна 2014». Для участі у конференції було подано понад 30 тез доповідей спрямованих на вирішення екологічних проблем Дніпропетровської області та України в цілому. Під час роботи секції було заслухано 19 доповідей.

Традиційно, п’ятий рік поспіль, в роботі секції прийняли участь студенти ВНЗ I-II рівнів акредитації, переможці обласної науково-практичної конференції Екохім-2014. Студенти технікумів та коледжів міст Дніпродзержинська, Павлограду, Кривого Рогу та Дніпропетровська представили доповіді, які стосувалися проблем забруднення ґрунтів, атмосферного повітря та водних об'єктів викидами промислових підприємств та автотранспорту. Під час конференції 9 магістрів-екологів мали можливість апробувати результати наукових досліджень, отриманих при виконанні магістерських робіт.

Участь студентів у конференції надала їм можливість адаптуватися до публічних виступів та використати зауваження, які виникли під час обговорення доповідей для вдосконалення подальших досліджень та підвищення якості дипломних робіт.

Наукова весна 2014

© 2006-2018 Інформація про сайт